رب گوجه ، کنسانتره انار
شرکت سیاب
قبل
بعدی

فرآیند تولید کنسانتره انار

بسیاری از شما مشتریان گرامی این سؤال را دارید که کنسانتره انار چیست؟

سالیان سال مشتریانی از سایر کشورها برای تولید انواع نوشیدنی های با طعم و خواص انار، از خرید انار تازه ایران بهره می بردند. اما با وجود نرخ خرابی انار مانند هر میوه تازه دیگری و هزینه نگهداری بالاتر آن، صنعت تولید کنسانتره انار در ایران برای اولین بار تأسیس شد. تولید کننده کنسانتره انار در صدد تولید یک فراورده ارگانیک از آب انار تغلیظ شده است.

این فرایند تحت کنترل صنعتی و بهداشتی با متد تولید روز دنیا در کارخانه شرکت سیاب انجام می شود.

وقتی که نگاهی به لیست کارخانه های تولید کننده نوشیدنی می اندازیم، میبینیم که ۹۹ درصد آنها بر پایه فرایند تولید از انواع کنسانتره میوه طراحی شده اند.

در واقع قسمت عمده ای از تولید آب میوه های امروز در کارخانجات کنسانتره سازی انجام می شود.

کارخانه های تولید کنسانتره میوه زیادی شاید اقدام به تولید افشره میوه می کنند. اما برخی نکات مهم باعث شده است تا تمامی این کارخانه ها قابل اعتماد نباشند.

دمای تغلیظ و مدت زمان و نحوه آب گیری و همچنین فیلتراسیون برای انواع کنسانتره میوه زیر اهمیت خاصی دارد:

 • کنسانتره سیب
 • کنسانتره انگور سفید
 • کنسانتره آناناس
 • کنسانتره انار
 • کنسانتره خرما
 • کنسانتره طالبی
 • کنسانتره لیمو ترش
 • کنسانتره هلو
  کنسانتره انار چیست

بیشترین تأثیر فاکتورهای گفته شده در میزان شفافیت کنسانتره میوه های خنثی می باشند.

فروش کنسانتره انار صادراتی

البته باید یادآور شد که فروش کنسانتره انار صادراتی در ایران با توجه یه سفارشات بسیار زیادی که برای آن وجود دارد ادغامی از تمامی این کنسانتره هاست.

ما بهترین کنسانتره انار صادراتی را به سفارش مشتری با بریکس مورد نیاز وی تولید می کنیم. این موضوع مستلزم عقد قرارداد تولید کارمزدی است.

کنسانتره انار صادراتی

بسته بندی صادراتی کنسانتره انار

بسته بندی صادراتی به درخواست مشتری و میزان مسافت و شرایط آب و هوایی بین مبدأ و مقصد برای مشتری در تنوع موارد ذیل قابل انجام است:

 1. بسته بندی کیسه اسپتیکی در بشکه فلزی ۲۶۵کیلوگرمی
 2. بسته بندی کیسه طرح اسپتیکی در بشکه فلزی ۲۶۵کیلوگرمی
 3. بسته بندی غیر اسپتیکی دو لایه در بشکه فلزی ۲۶۵کیلوگرمی
 4. بسته بندی گالنی ۲۵ کیلویی پت

فروشندگان کنسانتره انار که دارای کارخانه باشند، معمولاً کنسانتره انار را در بسته بندی کیسه اسپتیک ۵ لایه ارائه می کنند. این در حالی است که سایر فروشندگان از بسته بندی های زیر نیز برای فروش کنسانتره انار استفاده می کنند:

 • کنسانتره انار گالنی ۲۰ لیتری
 • کنسانتره انار گالنی ۶۰ لیتری

با توجه به افزایش میزان حجم سفارشات مشتریان و خریداران کنسانتره انار شرکت پارس فراور، فروش کنسانتره انار در بسته بندی کیسه اسپتیک ۵ لایه در بشکه فلزی به فروش می رسد.

صادرات کنسانتره انار

قیمت خرید کنسانتره انار

قیمت خرید کنسانتره انار برای مشتریان سعی شده نوسان کمتری داشته باشد تا به ثبات تولید ملی سایر فراورده های اناری نیز کمک کند. با این حال از ارائه قیمت فروش در این سایت به شیوه ارتباط تلفنی با مدیر بازرگانی استفاده کرده ایم تا بهترین و سریع ترین راه حل برای فروش بدون واسطه باشد.

  رب اسپتیک

قیمت کنسانتره انار شرکت پارس فراور

در مهرماه ۹۷ کنسانتره انار را با قیمت فوق العاده هر کیلوگرم ۱۶هزار تومان میفروشیم. (در سایر زمانها با مدیر بازرکانی تماس تلفنی بگیرید و استعلام قیمت روز کنسانتره انار را داشته باشید.)

این در حالی است که قیمت کنسانتره انار صادراتی شرکت پارس فراور در ابتدا سال ۹۸ برای هر کیلوگرم ۳۲٫۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

خرید کنسانتره انار

شناخت دقیق فروشنده کنسانتره انار

من مصطفی رشیدی مدیریت بازرگانی شرکت پارس فراور هستم. لازم هست در مورد کنسانتره انار یادآور بشم که هر ساله یکی از کارخانجات متخصص از نظر طراحی ماشین آلات را برای تولید کنسانتره انار بصورت تمام وقت در اختیار داریم و بیش از ۳۲ هزار تن کنسانتره انار سالانه تولید می کنیم.

از آنجا که انار یکی از محصولات بومی ایران شناخته می شود و خواص بسیاری نیز دارد، بهتر است پیش از خرید حتما فروشنده کنسانتره انار را بشناسید.

متأسفانه بسیاری از مشتریان هستند که با خرید یک بشکه کنسانتره انار، آن را به گالن هایی با اختلاط با آب جهت سودآوری بیشتر تبدیل می کنند.

امروزه فروشندگان کنسانتره انار بسیاری در ایران شاید ادعا فروش کنسانتره انار صادراتی حتی داشته باشند! محصول کنسانتره انار شرکت پارس فراور را با دریافت آنالیز پیش از خرید و سپس دریافت فاکتور رسمی و با اطمینان دریافت کنید.

 

هوشیار باشید!

همین جا لازم می دانم تأکید کنم که مشتریان عزیز لطفاً کنسانتره انار شرکت سیاب را مستقیماً از ما خرید بفرمایید و هیچ فروشنده کنسانتره انار دیگر را تأیید نمی کنیم.


قابل توجه خریدار کنسانتره انار

خریدار کنسانتره انار برای تولید انواع محصولات زیر می توانید از این محصول ارگانیک که حاصل آبگیری و تصفیه و تغلیظ انار های ساوه، شیراز، یزد و … هستند اقدام نمایید:

 • آب انار طبیعی
 • سیروپ انار
 • رب انار
 • بستنی
 • روکش شکلات و روکش بستنی
 • لواشک انار
  ‌انار «سیاب»، به نام کوهدشت به کام چشم بادامی‌ها

محصول کنسانتره انار شرکت سیاب در بسته بندی کیسه اسپتیک و در وزن ۲۶۵ کیلوگرم با بسته بندی بشکه فلزی برای شما بزرگواران ارسال می شود.

شما می توانید آنالیز کنسانتره انار شرکت سیاب را از فایل زیر دریافت کنید:

آنالیز کنسانتره انار شرکت سیاب

بهترین کنسانتره انار ایران

بهترین کنسانتره انار ایران را کدام کارخانه تولید می کند؟ این سؤال برای بسیاری از خریدان و بازرگانان مطرح است که برای صادرات کنسانتره انار به سایر کشورها انار کدام شهر را باید معامله کنند. بدانید که بهترین راه حل برای خرید مطمئن خرید از مراکز معتبری است که شفاف به شما اعلام می شود که چه کیفیتی از کنسانتره انار برای شما در نظر گرفته شده است.

کنسانتره انار نارنی، کنسانتره انار ساوه، کنسانتره انار ارومیه نام هایی است که برای شما شاید آشنا باشد. اما از ما به شما توصیه دوستانه ای است که با مراکز معتبر فروش بازار کنسانتره انار ایران ارتباط مستقیم تلفنی داشته باشید.

خریدار کنسانتره انار باید بداند که تطابق آنالیز دریافتی با محصول مورد نظر بسیار اهمیت دارد.

بهترین کنسانتره انار

نمایندگی فروش کنسانتره انار تهران

دفتر بازرگانی شرکت پارس فراور واقع در تهران جهت انجام دریافت سفارشات و برنامه ریزی ارسال سفارشات تجهیز شده است.

مشتریان گرامی می توانند در ارتباط با کارشناسان شرکت سیاب پس از دریافت پیش فاکتور و توافق واریز وجه معامله، کنسانتره انار تهران را با ارسال از انبار شرکت از شهرستان دریافت کنند.

هزینه حمل محصول از محل انبار تا محل دریافت مشتری بر عهده مشتری گرامی است.

از آنجا که برنامه ریزی صادرات کنسانتره انار نیز از محل دفتر در تهران انحام می شود، جهت فروش کنسانتره انار به مشتریان کنسانتره با دو نوع کیفیت رنگ ظاهری در نظر گرفته شده است.

  انار سیاب ،یاقوت سرخ لرستان

در فصل تولید با توجه به نوع انار دان سیاه و یا انار دان قرمزی که مورد استفاده باشد نوع رنگ کنسانتره انار شرکت سیاب قابل ارائه با مشتریان با آن درخواست می باشد.

با توجه به حجم سفارشات فروش کنسانتره انار شرکت پارس فراور در صورت سفارش عمده خرید کنسانتره انار پیشاپیش از صبوری شما سپاسگذاریم.

شرکت سیاب

درباره شرکت سیاب

صنایع غذایی سیاب واقع در انارستان استان لرستان تولید کننده رب گئجه فرنگی و کنسانتره انار با استفاده از ماشین آلات روز اروپا به صورت اسپتیک

ما مفتخریم با استفاده از نیروهای متخصص و به روز ترین تکنولوژی محصولی با کیفیت و درجه یک صادراتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم

لینکهای مفید

رب گوجه

کنسانتره انار

محصولات

تماس با ما

درباره ما

Design By ARTNIK

تماس

آدرس : لرستان ، کوهدشت ، روستای تنگ سیاب ، کارخانه رب سیاب

تلفن : 09122183255

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *